WP_002039

O nas

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu małą kameralną restaurację, położoną w malowniczym, ustronnym miejscu nad Odrą ,  z ogródkiem letnim ,  w obecnym czasie czynną  od  12.00 do 18.00.  każdego dnia.

Nasze menu obecnie jest przygotowywane wyłącznie z możliwością zamówienia na wynos z odbiorem własnym. Każdego dnia menu jest aktualizowane na naszej stronie internetowej ( menu jest zmienne) .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w  części AKTUALNOŚCI ( klikając na poszczególne ,,okienka,, uzyskacie Państwo informację o aktualnych ofertach).

Restauracja serwuje dania kuchni europejskiej, polskiej , oparte na produktach regionalnych, sezonowych , z wykorzystaniem do tworzenia niepowtarzalnych smaków,  własnych przetworów za co też otrzymaliśmy po raz kolejny CERTYFIKAT DZIEDZICTWA KULINARNEGO . Posiadamy również rekomendacje jako jedna z 33-ech  najlepszych restauracji we Wrocławiu , którą warto odwiedzić na szlaku WROCŁAW NA WIDELCU (przewodniku kulinarnym) opracowanym przez Pana  Makłowicza i Pana Bikonta .               Do dań polecamy bogatą ofertę win , oraz piwa z regionalnego, wrocławskiego browaru PROFESJA.

Serdecznie zapraszamy!